.

.

New
торба повторно 020917 нова жешка девојка мини размавта торба женски мала торба

торба повторно 020917 нова жешка девојка мини размавта торба женски мала торба

DEN 331.20

Стока
Достапно.

торба повторно 020917 нова жешка девојка мини размавта торба женски мала торба

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Декорација:
Занитвам
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
020917
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
15*12*10см
Свеж

Избор на клиенти