.

.

New
2018 Вистинска Кожа Гроздобер Жените Рачна Ташна Рачно Изработени Кравја Кожа Врвот Се Справи Со Торба Рамо Гласник Торба

2018 Вистинска Кожа Гроздобер Жените Рачна Ташна Рачно Изработени Кравја Кожа Врвот Се Справи Со Торба Рамо Гласник Торба

DEN 4704.00
DEN 6720.00

Стока
Достапно.


Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава. Нормално е дека тие го оставаат траги (лузна, callus) на површината. Ако умот или не знаат дека за вистинска кожа,ве молиме Размислете два пати пред да го купите. Занаети : Како сите чанта е рачно изработени, тоа може да остави некои рачно изработени траги. Па чанта не можеше да биде совршен, но тоа нема да влијае врз квалитетот. Боја : На чанти е првиот направени од бела крава кожа, тогаш насликани од страна на Професионални господар. Потоа форма боја, тогаш тоа се гроздобер стил Чанта. Бидејќи се насликани со рака па боја може да не просек, Метал дамки и шиење место не може да биде обоен, но тоа нема да влијае на квалитетот и употреба на рачна ташна. Бидејќи на материјалот, занает,и боја, бидете уникатна чанта.

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
3-TF8112
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обликот:
Повик Tote
Бренд Име:
FCTOSSR
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Крпеница
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Свеж

Избор на клиенти