.

.

New
Европа Цвет Секојдневен Стил СТП Кожа Tote Чанта Ретро Торба Со Рамо Една Рака Девојки Нов Стил Кеси Жените Рамо Кеси

Европа Цвет Секојдневен Стил СТП Кожа Tote Чанта Ретро Торба Со Рамо Една Рака Девојки Нов Стил Кеси Жените Рамо Кеси

DEN 1247.52

Стока
Достапно.


Европа Цвет Секојдневен Стил СТП Кожа Tote Чанта Ретро Торба Со Рамо Една Рака Девојки Нов Стил Кеси Жените Рамо Кеси

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Satchels
Декорација:
Цвеќиња
Бренд Име:
Ла MaxZa
Тврдост:
Тешко
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Флорални
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
BG0009
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Свеж

Избор на клиенти