.

.

New
Жените Гласник Кеси Водоотпорен Најлон Рамо Crossbody Кеси Женската Чанта Bolsos Mujer Tote Дами bolsa feminina Дама Tote

Жените Гласник Кеси Водоотпорен Најлон Рамо Crossbody Кеси Женската Чанта Bolsos Mujer Tote Дами bolsa feminina Дама Tote

DEN 696.00
DEN 1178.88

Стока
Достапно.

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 7days (најмногу во рок од 2days) откако вашата уплата е завршен. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ се проверуваат.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Да се осигура дека вашата торба сепак ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши кеси со дополнителен материјал во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
e Women Гласник Кеси Водоотпорен Најлон Рамо Crossbody Кеси Mujer Дами bolsa feminina. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја ,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ако објектите се оштетени или загубени кога ќе се врати, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Детали

Бренд Име:
ЏИН QIAO ER
Обликот:
седло
Главен Материјал:
Најлон
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Три
Декорација:
Никој
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
161
Повод:
Партија
Тип На Објект:
Чанти
Материјал:
Најлон
Отворен начин:
Патент
Торба Форма:
Пресек плоштад
Материјалот квалитетот на материјалот:
Полиестер
Бројот на ремени:
три корен
Тврдост:
Мека
Производот Категорија:
женска чанта
За да го носат делови:
Мекото
Стил:
женска чанта
Се применуваат за родова:
Женски
Свеж

Избор на клиенти