.

.

New
Топла продажба на злато корални жените вистинска кожа Црна торба класици ОЛ Сто колокација Мода Склони торба #166

Топла продажба на злато корални жените вистинска кожа Црна торба класици ОЛ Сто колокација Мода Склони торба 166

DEN 1688.00
DEN 2411.04

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
LQC166
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Обликот:
Кутија
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
злато корални
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Свеж

Избор на клиенти