.

.

New
Ново Доаѓање на Жените Патни торби!Модерен Дама е повик за Шопинг Рамо&Чанти Топла Високо-квалитетни Ткаени рамо кеси носителот

Ново Доаѓање на Жените Патни торби!Модерен Дама е повик за Шопинг Рамо&Чанти Топла Високо-квалитетни Ткаени рамо кеси носителот

DEN 1140.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.


детали за производот :
Големината е 37*24*14cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 1-2cm јаз)
.1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугите
Никакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!
2 : Вашата 5-ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5-satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5-Ѕвезда повратни информации !
3.Ако имате било quention.ве молиме оставете ја вашата e-mail на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!
Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !
pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред. однапред ви благодариме
Внимание Како различни компјутерски приказ на бои различно,и бојата можеби е малку разлика од реалните предмети,но ние може да гарантира стил е иста,но можеби некои не се исти перформанси на различни тела, како што се на модели.Се надевам дека ќе може да го разбере.однапред ви благодариме

Детали

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
националната
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
alml0540050
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Декорација:
Копчето,Appliques
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Флорални
Обликот:
Повик Tote
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Врежана
Свеж

Избор на клиенти