.

.

New
2017 женска чанта краток гроздобер сите натпревар мали една торба жените гласник кеси crossbody дама кеси

2017 женска чанта краток гроздобер сите натпревар мали една торба жените гласник кеси crossbody дама кеси

DEN 1144.00
DEN 1430.40

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
големина : 23cm*15cm*13cm
Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Ако објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад кон нас, ние ќе ви испрати нова по добивањето на неисправни објект, но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до дена. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција.

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Број На Модел На:
w78256
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
wany
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Свеж

Избор на клиенти