.

.

New
Трговија на големо 10*AUAU слонова коска Партија Спојки Торба Банкет Чанта Фустан Свадба Торба

Трговија на големо 10*AUAU слонова коска Партија Спојки Торба Банкет Чанта Фустан Свадба Торба

DEN 3880.32

Стока
Достапно.


Приближна мерка е ширина 10 инчен (25.4 cm) и висина 5 инчен (12.7 cm)
Еден 15.4 инчен /39.11 cm/ и 48 инчи /121.92 cm/ синџир ремени може да отстранлив
Изработен од Сатен
Еден внатрешен џеб
Предвремени затворање начичкана со rhinestones слонова коска Партија Спојки Торба Банкет Чанта Фустан Свадба Торба
Оваа шармантна слонова коска спојки/рамо/страна торба со антички-изгледа метал е голема облека за секоја партија, свадба или на матурска.
Оваа торба, исто така може да се користи во неформални прилики.
Боја : Боја На Слонова Коска
Приближна мерка е ширина 10 инчен (25.4 cm) и висина 5 инчен (12.7 cm)
Еден 15.4 инчен /39.11 cm/ и 48 инчи /121.92 cm/ синџир ремени може да отстранлив
Изработен од Сатен
Еден внатрешен џеб
Предвремени затворање начичкана со rhinestones
Пакетот Вклучува :
1 x Чанта
2 x синџир strapsength
1.7 m приближно упатство за употреба
Менување на водата што доаѓа со вшмукување цевка ангажиран во риби резервоарот 4-5 инчи нагоре и надолу тресење на вода неколку пати, се додека резервоарот автоматски се празни
Пакет се вклучени
1 x Риба Вакуум Резервоарот "

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
плик
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
WOVELOT
Свеж

Избор на клиенти