.

.

New
Познатиот дизајнер Брендови Мајкл Inho Chancy Кожа Жените Гласник Торба Женски школка вертикален крстот пакет мода торба

Познатиот дизајнер Брендови Мајкл Inho Chancy Кожа Жените Гласник Торба Женски школка вертикален крстот пакет мода торба

DEN 464.00
DEN 618.24

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Совети : Ако ви треба повеќе парчиња, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе обезбедиме најдобра цена за вас!!!

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Бренд Име:
INHO CHANCY
Декорација:
Sequined,Батон,Заклучување
Број На Модел На:
CHANCY Гласник торба
Обликот:
Школка
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина на:
23cmX17cmX10cm
кеси чанти жените познатиот дизајнер:
bolsa feminina Дами рака торба Долар Цена
bolsas femininas:
жените гласник кеси bolsos плажа торба
чанти за жени на продажба торба:
жена кеси 2016 година торба чанта модни чанти
2017 патнички пакет:
Litchi Шема
боја:
црвена, светло сива, темно сина, црна, црвена роза, розова
Свеж

Избор на клиенти