.

.

New
THIKIN Жените Чанти, Модни Торба Beagle Dachshund Испечатени на Врвот се справи со Кеси за Жените Секојдневен Tote Дами Девојки Чанта

THIKIN Жените Чанти, Модни Торба Beagle Dachshund Испечатени на Врвот се справи со Кеси за Жените Секојдневен Tote Дами Девојки

DEN 1228.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

(празници може да биде продолжен) стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.ве молиме во вид преовладува. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за y
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и услуга.
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.

Детали

Големина:
49x29x39x11.5cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
жените кеси АЛ
Обликот:
Повик Tote
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој
Бренд Име:
ThiKin
Главен Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
предмети:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Тип:
Голем гласник торба жени
тип 1:
кеси за жените 2018
тип 2:
sac главен femme
Стил:
кеси чанти жените познати брендови
понуда:
Dropshipping & кориснички
дизајн:
животно куче, мачка флорални 3d печатење чанти
квалитет:
дизајнер на чанти висок квалитет
Стил 2:
моден рамо кеси за жени
Услуга:
капка-шпедиција,трговија на големо
Свеж

Избор на клиенти