.

.

New
Жените Торба Bao Нови Холограмот Ласерски Чанти Моден Синџир Спојки Totes Crossbody Кеси за Жените femmes sac bolsos mujer

Жените Торба Bao Нови Холограмот Ласерски Чанти Моден Синџир Спојки Totes Crossbody Кеси за Жените femmes sac bolsos mujer

DEN 528.00
DEN 684.96

Стока
Достапно.

Во поглед на транспорт, ние ќе го избере најбрз начин на испорака на лековите на својата цел. Во продавницата, можете да уживате во ALIEXPRESS на ист стил и со ист квалитет на производот, ние ви даде најниска цена. Ние сме професионални кеси производителот, моќни компании, има свој дизајн тим и голема
стандарди на производство работилница. Царина и брзо низ времето од близина на центарот на градот место,
време на испорака ќе бидат пократки, напротив, некои од долго превозот време.
Изберете нашите причини :
1. Ние ја освои "Познатиот Кинески Марка", "ТОП багаж индустрија претпријатија", "Кинески претпријатија
интегритет", "квалитет сигурни производи," и така на насловот. Откако ќе се плати вашите пари да се чека Платформа за Ревизија (во рок од 24 часа) по минувањето низ, ние ќе ги организираме на пратката.24 kg за
♥ Боја: Како слика покажува сребро црно бело, сино.

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
АА-1 bao bao Жените Торба
Повод:
Партија
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Не Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Обликот:
Размавта
Надворешноста:
Солидна Торба
Бренд Име:
AOTIAN
Декорација:
Синџири,Ниту Еден
Шаблон Тип:
Геометриски
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Никој
боја:
сребро црна, бела сина, златна розова
жените Торба Гласник Кеси:
Дизајнер На Чанти Жени
На Врвот Се Справи Со Кеси:
Bao Кеси
bao Торба Синџир Спојки:
2018 Нова Геометрија Ласерски Чанта
Bao Торба :
Bao bolsos mujer
жените торба:
Гласник Кеси
Моден Торба Totes:
femmes sac
crossbody кеси за жени:
bao Crossbody Кеси за Жени
луксузни чанти жените кеси дизајнер:
Bao гласник кеси
bolsos mujer bao bao:
bao Торба
Свеж

Избор на клиенти