.

.

New
082117 yesetn торба жените каузална еден рамо крстот тело едноставна гласник торба

082117 yesetn торба жените каузална еден рамо крстот тело едноставна гласник торба

DEN 1104.00

Стока
Достапно.

082117 yesetn торба жените каузална еден рамо крстот тело едноставна гласник торба

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
YESETN
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
082117
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
32*26*7cm
Свеж

Избор на клиенти