.

.

New
година Националниот Модата Жените Appliques торби!Нови животински Слон кеси Дама е еден рамо и двојно-рамо мала торба Топла подароци

година Националниот Модата Жените Appliques торби!Нови животински Слон кеси Дама е еден рамо и двојно-рамо мала торба Топла

DEN 319.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

однапред ви благодариме. однапред ви благодариме
Внимание Како различни компјутерски приказ на бои различно,и бојата можеби е малку разлика од реалните предмети,но ние може да гарантира стил е иста,но можеби некои не се исти перформанси на различни тела, како што се на модели.
ве молиме оставете ја вашата e-mail на нас.
ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!
Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !
pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред.Ако ви треба нашата слика информации.393 инчи)(прирачник за мерење постои 1-2cm јаз)
1 : Овој Производ во боја ќе се Дистрибуираат од страна на продавачот, ако постојат посебни барања на боја ве молиме контактирајте со продавачот пред купување
pls се провери јасно пред да го купите!
2 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугите
Никакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!
3 : Вашата 5-ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5-satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5-Ѕвезда повратни информации !
4 : Ако додадете нашата продавница за вашата продавница листа ,ние ќе ви испрати подарок за слободни заедно со производите ќе го купите.Детали За Производот
Забелешки :
големината е околу 18*11cm (1inch=2.Се надевам дека ќе може да го разбере.

Детали

Големина:
Mini(Max Length
Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
националната
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Затворање Тип:
string
Декорација:
Копчето,Appliques
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
ally011002
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Флорални
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Обликот:
животно торба
Видовите на вреќи:
Рамо кеси & Ранци
Свеж

Избор на клиенти