.

.

New
Naxi.Hani Бренд Оригинални зима мода Кружни pompon кеси Гроздобер везови Етнички жени рамо кеси

Naxi.Hani Бренд Оригинални зима мода Кружни pompon кеси Гроздобер везови Етнички жени рамо кеси

DEN 1658.00
DEN 2125.92

Стока
Достапно.


Етничките и модна комбинација
Оригиналниот прирачник Ткаат
Врати најприродни од тој вид на убавина
Сакам нешто природни
Материјал : Црна Платно
Внатрешна Структура : патент џеб ,Мобилен телефон џеб
Багаж торба отворање значи : патент, може да се Свитлива
Надворешни димензии : Висока : 33cm, ширина : 42cm
Внатрешни димензии : Висока : 28cm, ширина : 33cm
Стилови може да биде со двојна употреба, рамо , Пратеник може да биде !
Мали точки круг пакет, стил е многу посебен, Иако мала ,но многу фини о ~

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Декорација:
Вез
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Надворешноста:
Солидна Торба
Обвивка Материјал:
Платно
Бренд Име:
Naxi.Hani
Обликот:
Кружни
Главен Материјал:
Платно
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Флорални
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
квалитет:
Парична казна
Изглед големина:
околу 42*33cm
Внатрешните капацитети:
околу 33*28cm
Место на Потекло:
Јунан Кина
Популарната елементи:
Вез
Свеж

Избор на клиенти