.

.

New
ТОПЛА ПРОДАЖБА Бохемија двострано везови жените чанти Naxi.Hani црно платно рачно изработени tassel Рамо кеси

ТОПЛА ПРОДАЖБА Бохемија двострано везови жените чанти Naxi.Hani црно платно рачно изработени tassel Рамо кеси

DEN 2242.00
DEN 2874.72

Стока
Достапно.


Етничките и модна комбинација
Оригиналниот прирачник Ткаат
Врати најприродни од тој вид на убавина
Сакам нешто природни
Материјал : Црна платно
Обвивка : платно Печатење
Ранец режим : Totes,торба
Внатрешна Структура : патент џеб ,мобилен телефон џеб
Багаж торба отворање значи : патент
Цврстина : Мека
Максимална : 35cm, ширина : 4.5 cm

Детали

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Декорација:
Вез,Beading,Tassel
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Надворешноста:
Солидна Торба
Обвивка Материјал:
Платно
Бренд Име:
Naxi.Hani
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Флорални
Обликот:
Трапец
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
квалитет:
Парична казна
боја:
Црна
Големина:
about 35*43.5cm
Материјал:
Платно
Популарната елементи:
Вез
Свеж

Избор на клиенти