.

.

New
2015 година нови Везени перници мала торба Националните тренд рачно изработени ткаенина везови еден рамо крст-телото на жените гласник чанта

2015 година нови Везени перници мала торба Националните тренд рачно изработени ткаенина везови еден рамо крст-телото на жените

DEN 319.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

Детали за производот големината е околу 35*18cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 1-2cm јазот), Забележува :
1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услуга : Никакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!
2 : Вашата 5-ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5-satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5-Ѕвезда повратни информации !
3 : Ако додадете нашата продавница за вашата продавница листа ,ние ќе ви испрати подарок за слободни заедно со производите ќе го купите.
4.Ако имате било quention.ве молиме оставете ја вашата e-mail на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!
Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !
pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред. однапред ви благодариме
Внимание Како различни компјутерски приказ на бои различно,и бојата можеби е малку разлика од реалните предмети,но ние може да гарантира стил е иста,но можеби некои не се исти перформанси на различни тела, како што се на модели.Се надевам дека ќе може да го разбере.ви благодарам однапред!!

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
националната
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Број На Модел На:
alyt2180005
Декорација:
Sequined,Везови
Обликот:
Школка
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Флорални
Повод:
Разноврсна
Свеж

Избор на клиенти