.

.

New
Европа Стил 16 компјутери/set Дрвени Фото Рамка во Собата,Бели Рамки за Слика,Резбани Дрвени Слика Рамки за Свадба Дома Декорација

Европа Стил 16 компјутери/set Дрвени Фото Рамка во Собата,Бели Рамки за Слика,Резбани Дрвени Слика Рамки за Свадба Дома Декорација

DEN 4032.00
DEN 6720.00

Стока
Достапно.

Европа Стил 16 компјутери/set Дрвени Фото Рамка во Собата,Бели Рамки за Слика,Резбани Дрвени Слика Рамки за Свадба Дома Декорација
.5 см)
16 фото рамка : Три 5-инчен + Девет 7-инчен + Две 10-инчен + Еден Голем Овален ( околу 27.
Европа Стил 16 компјутери/set Дрвени Фото Рамка во Собата,Бели Рамки за Слика,Резбани Дрвени Слика Рамки за Свадба Дома Декорација
Боја : Бела
Материјал : Дрво
Број на Комбинации : 13 фото рамка, 16 фото рамка
Големина на :
13 фото рамка : Шест 5-инчен + Пет 7-инчен + Една од 10-инчен + Една Овална ( околу 27. Погоден за Живеење Фотографии свадба фотографии, објави среќата на густата љубовта, веднаш да се подобри квалитетот на домашните облека стил.8 см)
Може да бидат сместени во седечка соба, ходник, тремот ѕид за да се направи вашата соба повеќе живописни Повеќе интелигентни.5 цм) + Еден Мал Овална ( за 20. Погоден за Живеење Фотографии свадба фотографии, објави среќата на густата љубовта, веднаш да се подобри квалитетот на домашните облека стил.5 цм) + Еден Мал Овална ( за 20.
Боја : Бела
Материјал : Дрво
Број на Комбинации : 13 фото рамка, 16 фото рамка
Големина на :
13 фото рамка : Шест 5-инчен + Пет 7-инчен + Една од 10-инчен + Една Овална ( околу 27.8 см)
Може да бидат сместени во седечка соба, ходник, тремот ѕид за да се направи вашата соба повеќе живописни Повеќе интелигентни.5 см)
16 фото рамка : Три 5-инчен + Девет 7-инчен + Две 10-инчен + Еден Голем Овален ( околу 27.

Детали

Стил:
Европа
Бренд Име:
changbvss
Тип:
Фото Рамка
Материјал:
Дрво
Пакување Тип:
Мулти-рамка
Обликот:
Нередовните
со слика картичка:
Yes
Број На Модел На:
xk001
Име:
Фото Рамка
Тип:
Фото Рамка
Материјал:
Дрво
Стил:
Европа
Боја:
Бела
број:
xk001
Свеж

Избор на клиенти