.

.

New
Акрилик Фото Рамка Foto Рамка Постер Рамка 5inch Фото Рамка 3Р PH027

Акрилик Фото Рамка Foto Рамка Постер Рамка 5inch Фото Рамка 3Р PH027

DEN 7200.00

Стока
Достапно.

Акрилик Фото Рамка Foto Рамка Постер Рамка 5inch Фото Рамка 3Р PH027 Опис на Производот Функција : Приказ на слика/постер/фотографија Материјал : Акрилна Боја Јасно Реден Број : PH027 Големина : 5inch(3Р) : 89*127mm, 10+10мм MOQ : 10pcs Превозот Време 5-8 Дена по курир ( DHL, UPS-от & FEDEX) Прилагоди на Големината на Располагање Прилагодено Лого на Располагање Обичај Број 39269090 Пакет : Силна Извоз Картон Контактирајте со Нас трејси@yifudisplay. com

Детали

Стил:
Европа
Број На Модел На:
Ph027
со слика картичка:
Yes
Тип:
Фото Рамка
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Акрилик
Свеж

Избор на клиенти