.

.

New
Моден фото рамка со лак десктоп фото рамка десктоп поставува фото рамка слика рамка мода дома декорација спална соба оркестарот

Моден фото рамка со лак десктоп фото рамка десктоп поставува фото рамка слика рамка мода дома декорација спална соба оркестарот

DEN 2299.20

Стока
Достапно.

голема редовни рамка : 16x21cm 450g мали редовни рамка : 13.6x18.5cm, 360g мали овална рамка : 15.7x11.5cm 220g цената е за еден сет со над 3pcs. Детали За Производот

Детали

Пакување Тип:
3 Кутии
Стил:
Европа
со слика картичка:
No
Материјал:
Смола
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
32
Тип:
Фото Рамка
боја:
Бела, Сива
Обликот:
правоаголник
Стил:
Корејската
is_customized:
Yes
Големина:
5inch, 6inch, 7inch
Свеж

Избор на клиенти