.

.

New
Моден слика рамка правец на millphoto рамка комбинација деца роденденски подарок свадба десктоп Дома декорација може да се стави во 12pcs фото

Моден слика рамка правец на millphoto рамка комбинација деца роденденски подарок свадба десктоп Дома декорација може да се стави

DEN 601.00
DEN 858.72

Стока
Достапно.


Моден слика рамка правец на millphoto рамка комбинација деца роденденски подарок свадба десктоп Дома декорација може да се стави во 12pcs фото
1. висина 15.5 см, со дијаметар од 10.5 см, ширина 10cm 2. погоден за фото големина : 5.5x3.5cm 3. може да се стави во 12pcs фотографии 4. цената е за бела боја Мини големина, ве молиме проверете ја големината пред вашата цел. Детали За Производот

Детали

Големина:
2INCH
Пакување Тип:
Мулти-рамка
Стил:
Европа
со слика картичка:
No
Материјал:
Пластични
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
532
Тип:
Фото Рамка
боја:
Бела
Големина:
2inch
Свеж

Избор на клиенти