.

.

New
Дома декорација слика рамки дома декорација фото рамка чиста рачно изработени дрвени резбани модна комбинација рамка поставена на 4

Дома декорација слика рамки дома декорација фото рамка чиста рачно изработени дрвени резбани модна комбинација рамка поставена

DEN 3494.40

Стока
Достапно.


Детали

Стил:
Модерна
Материјал:
Дрво
Пакување Тип:
Мулти-рамка
Тип:
Фото Рамка
со слика картичка:
No
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
566552
Лист Големина:
3inch , 5 инчен, 6 инчен, 7inch
Свеж

Избор на клиенти