.

.

New
Smileteam 29er Целосна Јаглерод Суспензија MTB Планина Јаглерод Рамка , Јаглерод MTB Велосипед Кинески Рамка, Целосен Прекин на Рамка за Велосипед

Smileteam 29er Целосна Јаглерод Суспензија MTB Планина Јаглерод Рамка , Јаглерод MTB Велосипед Кинески Рамка, Целосен Прекин

DEN 37824.00

Стока
Достапно.

Smileteam 29er Целосна Јаглерод Суспензија MTB Планина Јаглерод Рамка , Јаглерод MTB Велосипед Кинески Рамка, Целосен Прекин на Рамка за Велосипед
Спецификација
MTB велосипед рамка спецификација Тип Целосен прекин 29er Рамка Модел DSK098 Материјал Целосна јаглерод Ткаат UD Заврши сјајни/Мат Рамка тежина 2000g+/-40g Headtub-Топ 1-1/8" Headtub-Надолу 1-1/2" ББ BSA Достапни Големини 15" И 17" 19" Задните шок 200*50mm
Прикажи Слика

Детали

боја:
15 UD BSA Мат, 17 UD BSA Мат, 19 UD BSA Мат, 15 UD BSA Сјајни, 17 UD BSA Сјајни, 19 UD BSA Сјајни
Свитлива:
No
Бренд Име:
Smileteam
Површинска Обработка На Владата:
matte
is_customized:
Yes
Тежина:
2000g+/-40g
Употреба:
Планински Велосипеди
Број На Модел На:
ДС-098-29er
Материјал:
јаглерод
Големина:
15/17/19
Место на Потекло:
Кина (Копно)
ББ Школка Ширина:
BSA
Натпреварот вилушка големина:
700c
Слушалки:
До
Avaliable Големина:
15/17/19
Јаглерод ткаат:
UD
Свеж

Избор на клиенти