.

.

New
Windstopper се Задржи Топло За Мажите и Жените Сноуборд Ски Ракавици M L XL Големина Мотоцикл Трки Ракавици Целосна Прст Ракавица

Windstopper се Задржи Топло За Мажите и Жените Сноуборд Ски Ракавици M L XL Големина Мотоцикл Трки Ракавици Целосна Прст Ракавица

DEN 321.00
DEN 396.48

Стока
Достапно.


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара youcontact нас веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки processedtimely по thepayment верификација. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични reasonfor враќање, и вашиот po
3. Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Исти со патент дизајн, таа може слободно да се прилагоди Направени од мешавина на windproof ткаенини, одлична топлина задржување На дланка е со skidproof дизајн Палец, индекс прст и средниот прст со проводен ткаенина така можете да го користите вашиот телефон на сите времиња внатрешниот слој на супер меки руно ткаенина, надворешниот слој на windstopper термо материјал, топла и мека Погоден за скијање, велосипедизам, патување и други активности на отворено
Спецификација : Производ Големина : M, L, XL Материјал : Композитни еластична ткаенина, пропадна силициум честички Боја : Сина, Розова, Луѓе, Виолетова, Sapphire Тежина : Околу.

Детали

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици
Бренд Име:
sikeo
Материјал:
Полиестер & Памук
Функција:
Целосна Прст
Пол:
Унисекс
Модел:
11528
Свеж

Избор на клиенти