.

.

New
Секси Коска Латекс долги Ракавици опера Fingerless Gauntlet Гума Белезници Gummi рака Bodycon Леотар плус големина ST-015

Секси Коска Латекс долги Ракавици опера Fingerless Gauntlet Гума Белезници Gummi рака Bodycon Леотар плус големина ST-015

DEN 1820.00
DEN 1915.20

Стока
Достапно.

Ако не можете да најдете соодветен еден за себе, можеме да го направиме тоа ако може да се обезбеди фото и големина на нас. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас пред пратката, и да ја напуштат финалниот адреса со цел страна преку порака. Фотографии може да малку се разликува од вистинската точка во однос на бојата се должи на осветлување за време на фото снимањето или мониторот екранот. Ве молиме, известете кој метод на плаќање што сакате да ја користите
2.
Како да се Носат Латекс облека
СТАВАЊЕ НА :
Влечење на латекс облека – која се стреми да биде тесна и удобно се вклопуваат – може лесно да се оштети, оставајќи постојан прст знаци, се протега, или дури и rips и солзи, во материјалот.
ВАЖНО
Не дозволувајте светлина бои за да дојде во контакт со бакар базирани на предмети (пари, накит - некои накит се појави сребро, но содржи бакар-core), бидејќи тоа ќе дамка многу лошо.

Детали

Ракавици Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Стил:
Моден
Број На Модел На:
ST-015
Бренд Име:
Две начин се водат
Ракавици Должина:
Операта
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Унисекс
Материјал:
латекс ракавици, Гумени ракавици mitten catsuit фустан тело одговараат на
боја:
Црна и Бела
Направени од страна на:
100% чист природен латекс лист (рачно изработени Залепени paneled)0.4 mm дебелина
Големина:
customized XS S M L XL XXL XXXL plus size
За:
Мажите или жените(Дама/господа/маж/жена/хероина/женски/Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти