.

.

New
Зимски Жени Мажи Унисекс Скијачки Ракавици Простор Памук Се Задржи Топло Велосипед Спортски Ракавици Windproof Водоотпорен Мото Велосипед Возење Велосипед Ракавици S1

Зимски Жени Мажи Унисекс Скијачки Ракавици Простор Памук Се Задржи Топло Велосипед Спортски Ракавици Windproof Водоотпорен Мото

DEN 568.00
DEN 746.88

Стока
Достапно.


УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА

1.Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините occuring Купувачи во земјата. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот. Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки.
2.Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни sceen и фотографија на резолуција.
3.Ако производот не е како по детал, ние ќе го прифати враќа во рок од 3 дена од денот на приемот на објектот. Но, природно, ние ќе ги провери сè внимателно се направи сè совршен, пред да можеме да ги испратите до вас. Ако случајно се, ние ќе ги врати парите со вас, наскоро откако ќе се добие објект.
4.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме.0
Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем.Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.
Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Добредојдовте испрати порака или e-mail на нас секогаш кога имате quetions. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детали

Ракавици Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
S13
Бренд Име:
NIUPOZ
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти