.

.

New
Женски Зимски Дебели Топло Вистински Кожни Ракавици Жените Симпатична Корејската Верзија Зајакот Коса Овча Крои Волна Ракавици Ракавици L60

Женски Зимски Дебели Топло Вистински Кожни Ракавици Жените Симпатична Корејската Верзија Зајакот Коса Овча Крои Волна Ракавици

DEN 863.00
DEN 1135.68

Стока
Достапно.

Ви благодариме. Ви благодариме. Но, природно, ние ќе ги провери сè внимателно се направи сè совршен, пред да можеме да ги испратите до вас.Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни sceen и фотографија на резолуција. Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас.0
Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем.
Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот.

Детали

Ракавици Големина:
една големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
L60
Материјал:
Вистинска Кожа,Волна
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Бренд Име:
NIUPOZ
Материјал:
зајакот коса овча
Свеж

Избор на клиенти