.

.

New
Жените Зима и Топло Mitten СТП Кожа Зајакот Крзнени Топки Женски Ракавици Причинско-врвка за околу Мека Опфатени Прст Сомот Фитнес Ракавици Црна

Жените Зима и Топло Mitten СТП Кожа Зајакот Крзнени Топки Женски Ракавици Причинско-врвка за околу Мека Опфатени Прст Сомот Фитнес

DEN 380.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети и нормално е подготвен да биде предаден во рок од 2 до 5 дена по вашата завршена и расчисти исплата.00 Добиете 10% Попуст ! Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред. Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена. Ви благодариме за вашето разбирање.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Користење на нив за возење во студените денови Руно Поставата е добар топла ткаенина,кожа, чувствуваат многу удобно и многу мека.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
* Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-20 дена да се постигне. Големина на : слободен големина на Пакување : 1set=3pcs
Големина На Табелата
Големина
Внатрешниот Врвот Биста(cm)
Грб Биста(cm)
Половината(cm)
Панталони Должина(cm)
Хип(cm)
Бесплатни големина
85
80-100
80~100
93
90-110
Внимание :
1.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ви благодариме! Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Ali Express Стандард Превозот, Кина пост воздух mail, Под 2 KG обично испратите Кина пост, повеќе од 2 KG со ЕМС/DHL . Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.

Детали

Ракавици Големина:
една големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно,Синтетички Кожа
Број На Модел На:
АА-АА-GM-0007
Бренд Име:
IUSGG
Ракавици Должина:
Врвка за околу
боја:
Црна
Големина:
free size
Погоден Сезона:
Зима
Дебелина:
руно внатре
красат:
зајакот губење на топката
Пердув:
Екран На Допир
Материјал:
PU
Предност:
Windproof
Свеж

Избор на клиенти