.

.

New
Мултифункционален Екран на Допир Ракавици Жените Топло ракавица Двоен слој Separable Fingerless Ракавица Женски Пом Poms Белезници кашмир Сплетам

Мултифункционален Екран на Допир Ракавици Жените Топло ракавица Двоен слој Separable Fingerless Ракавица Женски Пом Poms Белезници

DEN 297.00
DEN 570.24

Стока
Достапно.


Детали

Ракавици Големина:
една големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Кашмир,Памук
Број На Модел На:
jxj-315
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Свеж

Избор на клиенти