.

.

New
KLSS Бренд Вистинска Кожа Жените Ракавици Висок Квалитет Goatskin Зимски Ракавици, Плус Сомот Црн Елегантен Дама Овча Ракавица 715

KLSS Бренд Вистинска Кожа Жените Ракавици Висок Квалитет Goatskin Зимски Ракавици, Плус Сомот Црн Елегантен Дама Овча Ракавица

DEN 1228.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Ако одлучите да се користи заштитен кожа за чистење или клима уред,прочитајте производот instrucions внимателно,и да бидат сигурни дека производот ќе се користи е погодна за вашиот ракавица кожа.Ако вашиот ракавици се навлажни,оставете ги да се исуши природно и далеку од било каков надворешен извор на топлина, како што се радијатор,фен за коса,или сонцето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.Ако сте меѓу големини,изберете помала големина.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Подготви рака топла решение од мек сапун снегулки како "Лукс". За удобност и неверојатна топлина, ракавици имаат луксузен долго руно обвивка. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Нежно сунѓерот надолу надвор кожа на ракавици со ова решение. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Ракавици Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
715
Материјал:
Вистинска Кожа
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Свеж

Избор на клиенти