.

.

New
6PCS/МНОГУ Двојно Страна Нокти Бафер полски Нокти Датотека Мрачно Перат Црни Нокти Датотеки за Нега на Ноктите Уметност Алатки Бесплатен Превозот

6PCS/МНОГУ Двојно Страна Нокти Бафер полски Нокти Датотека Мрачно Перат Црни Нокти Датотеки за Нега на Ноктите Уметност Алатки

DEN 249.00
DEN 331.20

Стока
Достапно.


6 PCS/МНОГУ Двојно Страна Нокти Бафер полски Нокти Датотека Мрачно Перат Црни Нокти Датотеки за Нега на Ноктите Уметност Алатки Бесплатен Превозот
Боја : црна
Пакет : 6pcs
Употреба : ноктите грижа алатки, помине уметност полски алатка.
Превозот : 1.Наредби за помалку од $5, ќе се пратени од Кина Пост Воздух Mail (whithout транспорт број)не следење на информациите. 2.Мешани цел над $5 долари, ќе испрати од Кина Пост воздух пошта (со превоз број), можете да ги пратите на стоки. 3.Ако не сте добиле стоката во заштита дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги врати вашите пари, во рок од 7 дена ќе добие, ве молиме да бидете трпеливи ако не знаете наплата програма,ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне!

Детали

Тип На Објект:
нокти датотека
Напон:
None
Количина:
6pcs/многу
Големина:
6*2cm
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
НП-0019
Свеж

Избор на клиенти