.

.

New
Професионални Помине Уметност Нерѓосувачки Челик Cuticle Nipper Clippers Машина

Професионални Помине Уметност Нерѓосувачки Челик Cuticle Nipper Clippers Машина

DEN 528.00

Стока
Достапно.


Ви благодариме за вашата посета~
Ова е професионален додаток за нокти нега
4 ЧЕКОР НА ГРИЖА :
1 Натопи само 1/4 од сечење на вилицата intto на стерилизација
2 Сува на nippers
3 Подмачкување во внатрешноста на кутијата заеднички со машинско масло дневно
4 Кон крајот на денот се отстранат сите остатоци & лепак со acetone
Превозот на Сите стоки со бесплатен превозот ,како и да се испрати во рамките на 3 дневна по чистат плаќање, испрати од кина пост воздух парцела или Хонгконг воздух пост пратката, ако ви треба добра во итна ,исто така можете да контактирате со мене, јас може да се промени за вас од страна на прилагодување на цената. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Исплата Можеби во иднина можеме само да прифатат кредитни картички, плаќање на aliepxress, но ако им верувате мене, вие, исто така, може да направи плаќање во нашата сметка. Повратни информации Како и секој продавачот очекува, ние, исто така, се надевам дека ќе ви се допадне нашата стоки и ни остави позитивни повратни информации, и ние ќе се потрудиме да услуга за вас ,не не стоката но на јазикот. anyquestions за стоки можете да разговарате со мене во секое време контакт било какви прашања можете да ги испратите на нас и јас ќе ви одговори што е можно поскоро
ви благодариме повторно
помогне да имате убав ден~

Детали

Тип На Објект:
Clipper & Тример
Примена:
Прст,Пети
Број На Модел На:
BQ-CN020
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Боја:
сребрена
Функција:
за отстранување на cuticle
Тип:
Ноктите Nipper
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти