.

.

New
Фино Коса, доградба на Акрилни Нокти Алатка за Полнење Поставите ГОЛЕМИНАТА бр.14 Kolinsky Sable на доградба на Акрилни Нокти Уметничка Четка + 20pcs Бела Пеперутка Помине Фо?

Фино Коса, доградба на Акрилни Нокти Алатка за Полнење Поставите ГОЛЕМИНАТА бр.14 Kolinsky Sable на доградба на Акрилни Нокти

DEN 638.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


- Кога не можете да го најдете parcle, ве молиме контактирајте со нас за проверка.5 см Пријава : - Одлично за казна помине уметност работа Порака до почитуваниот Клиенти : Сите Слики се Направени од Вистинска Предмети, со Почитување на Вистинските Предмети, Иако Постои Мала Боја Разлика Може да биде Предизвикана од Некои Причини, како што се Боја Одраз во Мониторот Осветлување, Позадина, итн. Ако има било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ако Има Било какви Прашања, Добредојдовте да Контактирате со нас за да им помогнеме. со 20-60days време на испорака, како по локално пост услуга во вашата земја. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете Postive Повратните информации (5 Ѕвезди) за нас. Ви благодариме. Повратни информации : Ако нешто се направи сте незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас во времето пред да замине Повратни информации. Сите Корисници ќе бидат Послужени со Careness.14 Kolinsky Sable на доградба на Акрилни Нокти Уметничка Четка + 20pcs Бела Пеперутка Помине Форма на Ноктите
Карактеристики :
- 100% нов мало и висок квалитет
- Количина : 1 set = ( 1pc четка + 20pcs помине форма )
- Четка Тип : #14
- Ви овозможи да се созд вашиот сопствен дизајн на вашите нокти
- Со лопата-форма-на крајот се справи може да се користи како cuticle тласкач
- Лесен за употреба
- Одлично за казна помине уметност работа
- Совршени за двете професионална употреба или лична употреба
Спецификација :
- Четка материјал : Kolinsky Коса
- Рачка материјал : Високо квалитетен природен дрво
- Боја : природна дрво боја (рачка), Кафеава(Влакната)
Големина на : 19cm
- Нокти форма : 20 компјутери
Големина на : 7cm x 6.

Детали

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Големина:
19cm
Бренд Име:
Мед Радост
Материјал:
Kolinsky коса, дрво
Број На Модел На:
HJ-NB053-#14
Примена:
ви помогне да се создаде совршен нокти дизајн
Количина:
1 set = 1 четка + 20pcs помине форма
Тежина:
About 60g
User-friendly:
идеален за професионални помине уметник и почетници.
Големина На Четката Не.:
Број 14
Свеж

Избор на клиенти