.

.

New
YWK 1 парче со Висок Квалитет Помине Пенкала / Бакар Метални Рачки Двојно-користете Нокти Dotting Пенкало / Професионални Помине Уметност Четка 08

YWK 1 парче со Висок Квалитет Помине Пенкала / Бакар Метални Рачки Двојно-користете Нокти Dotting Пенкало / Професионални Помине

DEN 148.00
DEN 187.20

Стока
Достапно.

Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ви благодариме за вас љубезно разбирање. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ви благодариме!
. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. (Ако сакате да следење на број на сите времиња Можете да изберете shippment со "Слободни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail & e Packet & Продавачот за Испорака Метод",Но ќе мора да плати котизација од Страна на системот) Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење.Не можете да ги пратите на детали превозот. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . Ве молиме да биде трпеливо да се чека за вашата нарачка. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро.

Детали

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
како се покаже слика
Големина:
As Pcture Show
Број На Модел На:
Четка(L-08)
Бренд Име:
YWK
се справи со боја:
Злато
статус:
Нови Arrivial
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Количина:
1 Компјутер
Свеж

Избор на клиенти