.

.

New
KADS Печат помине уметност поставите Помине Уметност Stencils Печат Образец+Помине Печат полски+Stamper Scraper Сет Алатки Помине Уметност Дефиниција

KADS Печат помине уметност поставите Помине Уметност Stencils Печат Образец+Помине Печат полски+Stamper Scraper Сет Алатки Помине

DEN 720.00
DEN 1439.04

Стока
Достапно.

Ве молиме да оставите добар фидбек, ако сте задоволни со производот (4-5 ѕвезди!) ви благодариме!!!
Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
Слободен испорака Default Испратите Кина Пост Воздух Пошта испорака.
2) Доколку објектот се неисправни во 3 месеци ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Но, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Негативни повратни информации не се реши ништо, ние секогаш ќе прават нашите најдобри за решавање на проблемите и живеат до вашето задоволство.
ве молиме не грижете се, и слободно контактирајте со нас, ние ќе провери тоа за вас.
АКО не сте го добиле вашиот стоки во рамките на нормалниот време или мислите дека нешто не е во ред со транспортот процес.
Ако не се задоволи со стока ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време и да испрати порака прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba.
Некои дефекти не се гарантира, како што се скршени рбет и така натаму.
EMS/DHL/UPS-от пратката за 8-15 дена да пристигнат. * За VIP корисниците,ние ќе понуди повеќе попуст или како подарок изненадување се Обрне внимание на : * Нашата големина е measureed од бендови,тоа може да се има 1-2cm разлики,па се надеваме дека купувачот може да се разбере * Ако боја има малку разлики,тоа е нормално како што никој не може да вети тоа е 100% исто како слика
1) ние се alipay онлајн плаќање.

Детали

Тип На Објект:
Постави & Комплет
Количина:
НОКТИТЕ ПЕЧАТ ПЛОЧА ПОСТАВЕНА
Бренд Име:
KADS
Број На Модел На:
TD0030
Големина:
Nail stamp set
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производ Единица:
Сет
Опис На Производот:
ве молиме љубезно ве молиме да изберете дизајн број(s) кога цел
Име на производ:
ноктите печатач
Тип:
ноктите Обрасци
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
Помине Уметност
Помине Уметност Обрасци:
печат помине уметност
Свеж

Избор на клиенти