.

.

New
50Pcs трговија на Големо Пескарење Нокти Датотеки 100/180 Маникир Нокти Чистење Нокти Датотеки & Бафер Професионални Салонот Помине Уметност Алатки за Убавина

50Pcs трговија на Големо Пескарење Нокти Датотеки 100/180 Маникир Нокти Чистење Нокти Датотеки & Бафер Професионални Салонот

DEN 697.00
DEN 792.00

Стока
Достапно.

ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.Ви благодариме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. или, можете да изберете да имате замена.Тука е shiping време од Кина, Воздухот Пост
(Забелешка : на ден meas работен ден)
За Термини :
1.
По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?
A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса,
пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон за користење
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?
A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ. Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија, TT .
СТАВКА : Професионални Нокти Датотека 100/180 Брод Тип Помине Уметност Датотеки Салон Алатки Сива Пескарење Датотека Баферот
Големина : 17.

Детали

Тип На Објект:
нокти датотека
Број На Модел На:
нокти датотека блок
Бренд Име:
JEARLYU
Количина:
50pcs
Напон:
Universal
Материјал:
Пластични
Големина:
17.8x2.9x0.4cm
Is_customized:
Yes
Тип На Објект:
нокти датотека
Број На Модел На:
Професионални Нокти Датотека
Количина:
50pcs/многу
Големина:
17.8x2.9x0.4cm
Стил:
Брод Сива Нокти Датотека Пескарење
Функција:
нокти датотека 100/180
Место на Потекло:
CN;GUA
Материјал:
Sandpaper пластика
Свеж

Избор на клиенти