.

.

New
Sun5x УВ LED Лекување Светлина Помине Светилка 48W Гел лак на Ноктите Фен Салонот Помине Светилка со Автоматски Сензор 4 Тајмер Убавина Алатка

Sun5x УВ LED Лекување Светлина Помине Светилка 48W Гел лак на Ноктите Фен Салонот Помине Светилка со Автоматски Сензор 4 Тајмер

DEN 1459.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.

Својот максимум работното време е 120 секунди и најбрзо време на сушење е 5 секунди.sun5x 48 W LED УВ Помине Гел Лекување Светилка Светлина Помине Гел лак Фен Салон УВ Помине Светилка на УВ Светлина со Автоматски Сензор Три Тајмер
Во врска со Производот Притиснете го копчето за вклучување-исклучување копче за 2 секунди за да се префрлате својата енергија од 48 W да 24 W. Нејзината светлина е без штета за нокти, очите и кожата, заштита на вашите раце од тоа да биде црна.5 Моќ : Да се Префрлате Помеѓу 24/48 W -Информации- 1. Ве молиме прочитајте ги прирачник за корисникот внимателно пред употреба. Може да се стартува автоматски со инфраред индукција ако ја ставите раката во машина без притискање на време поставување копчето.0 Еден Адаптер Излез : еднонасочна Струја 24 V/1. Различен од традиционалните УВ помине светилка, покрај УВ помине лепак, ова грејач машина, исто така може да се користи за сушење на сите други гел на ноктите. -Пакет Листа- 1 * SUN5x Помине Светилка 1 * Адаптер 1 * НАС/ЕУ/AU/НИ Plug 1 * Упатство
. -Спецификации- Тип : Ноктите Старечки Алатка Модел : SUN5x Материјал : Пластика Боја : Бела Приклучок Тип : НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА АУ Адаптер Текст : Наизменични Тековната 100-240 V 50/60 Hz 1. Опис на производот -За SUN5x- SUN5x е професионален лак фен, обезбедување на вас салон ниво негување на не само на вашиот прст на ноктите, но исто така и вашата ноктот. За да се задржи долго траење, ве молиме да го задржи Led вклучен за повеќе од 600 секунди.

Детали

Тип На Објект:
Ноктите Фен
Извор На Енергија:
Електричен
Број На Модел На:
SUN5X
Материјал:
Животната Средина Материјал
Приклучоци Тип:
EU
Напон:
85-240V 50/60HZ 1A
Тип:
Led светилки
Бренд Име:
qunzhao
Тежина:
1kg
моќност:
48W
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Големина:
260*160*95mm
Свеж

Избор на клиенти