.

.

New
Мулти Групи на Тебе Сликарство Пенкало Резба Лагер Боја за Цртање Четки за Полнење Кристал се Справи со Нокти Помине Уметност Алатка

Мулти Групи на Тебе Сликарство Пенкало Резба Лагер Боја за Цртање Четки за Полнење Кристал се Справи со Нокти Помине Уметност

DEN 244.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Плаќања :
1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. 6mm/7mm/8мм
Сет Од 4 : Прибл. 5mm/6mm/9mm
Сет Од 8 : Прибл.
Повратни Информации И Услуга :
1) Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. 9mm
Сет 6 : Прибл.
8) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Или не,ве молам, точно пред исплата. 5mm/7mm/9mm/11mm
Set9 : Прибл.
6) ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .
2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
Ве молиме мијат внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака.

Детали

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Бренд Име:
НИКОЛ ДНЕВНИК
Број На Модел На:
AOB37656~41205
Големина:
Approx. 5-17mm
Материјал:
Влакна на косата
Свеж

Избор на клиенти