.

.

New
10PCS Помине Бафер Блок Пескарење полски Нокти Датотеки Нокти Помине Уметност Совети за Жените Убавината Датотека За Педикир Маникир Алатки Топла

10PCS Помине Бафер Блок Пескарење полски Нокти Датотеки Нокти Помине Уметност Совети за Жените Убавината Датотека За Педикир

DEN 143.00
DEN 190.08

Стока
Достапно.


Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број.
10 PCS Помине Бафер Блок Пескарење полски Нокти Датотеки Нокти Помине Уметност Совети за Жените Убавината Датотека За Педикир Маникир Алатки Топла
Спецификација :
· 100% сосема нов и висок квалитет
· Корисна малку помине уметност алатка за удар и форма до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација
· Може да се користи пред примена на лак или ноктите третмани
· Дизајниран да ги красат вашите лични или други убавина
· Направете вашиот изглед повеќе колоритни и сјајна
· Мора Да Имате Производ За Маникир / Педикир
· Погоден за професионална и домашна употреба
· Лесен чекор за да се добие професионална резултат
· Ниска штета го оценувате
· Големина : 90 x 25x 26 mm
· Боја : Бела
Пакет :
10x Чистење Пескарење Баферот
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.
Дестинација
Прибл.

Детали

Тип На Објект:
Баферот
Големина:
90*25*25MM
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
Други
Количина:
1pcs
Свеж

Избор на клиенти