.

.

New
YINGTOUMAN Рака Gripper Стари лица Вежба Рака Зафат Зглоб Инвеститорот грчевито држејќи се Прстен Прст Рехабилитација Обука Опрема

YINGTOUMAN Рака Gripper Стари лица Вежба Рака Зафат Зглоб Инвеститорот грчевито држејќи се Прстен Прст Рехабилитација Обука Опрема

DEN 254.40

Стока
Достапно.


Големина:8.5*8cm
Боја:како слика видите
Тежина:65g
Материјал : ABS
Карактеристики & Бенефиции
100% сосема нов и висок квалитет
Се користи за обука страна на мускулите, подобрување страна на циркулацијата на крвта, повеќе здрави. Исто така може да ви помогне да направите некои прст рехабилитација обука
Лесен и пренослив дизајн може да биде едноставен и лесен за да го понесете со, простор за заштеда на енергија
Прилагодливи малку метар може да се прилагоди на интензитет во зависност од вашата способност, погодна за возрасни и деца, повеќе универзална
Анти-лизга се справи со дизајн може да биде удобно и безбедно
Високо квалитетна ABS рака-на мускулите инвеститорот може да биде безбедно и не-токсични
1、1 buc x рака костец

Детали

Тип:
двојно сунѓерот рака
Свеж

Избор на клиенти