.

.

New
20-50Kg Фитнес Рака Gripper Силикони Отпор Сила Тренер Exerciser Рака Зафат Прстен Моќ Обука Фитнес Опрема

20-50Kg Фитнес Рака Gripper Силикони Отпор Сила Тренер Exerciser Рака Зафат Прстен Моќ Обука Фитнес Опрема

DEN 415.00
DEN 814.08

Стока
Достапно.

20-50 Kg Фитнес Рака Gripper Силикони Отпор Сила Тренер Exerciser Рака Зафат Прстен Моќ Обука Фитнес Опрема
Описи :
Материјал : силикон
Големина : 11.5 CM*9.5 CM
Боја : зелена,сина,портокалова,виолетова
Моќ степен : 20 LB -Зелена Боја
30 LB -Сина Боја
40 LB -Портокалова Боја
50 LB -Портокалова Боја
Производите се поделени во основното дел 20 LB, средно дел 30 LB, постариот дел 40 LB, 50 LB Напредни модели
Карактеристики : Храна одделение силиконски, и за извоз во ЕУ капак чаша чај со силиконски апарати производство линија. Апсолутна храна одделение, со некои бебе pacifiers материјал не е различна, може да се увери. МатеријалНа grippers се направени од премиум силикони, високиот квалитет на објектот може да strenghten вашите мускули. Големина особено за возрасни раце, да ги искористат предностите на вежба и да се обезбеди предизвик, но безбедно искуство. Овие прстени се одлични за обука спортисти, и давање на нивните перформанси позитивен поттик. Одговара за мажите и жените. Пакетот вклучува :
1 * Силикони Рака Зафат Strengtheners

Детали

Бренд Име:
GYMFORWARD
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Број На Модел На:
ЈС-QC036
Тип:
Грчевито Држејќи Се Прстен
Сила Опсег:
20-50 Kg
Материјал:
Силикони
Големина:
11.5CM*9.5CM
боја:
зелена,сина,портокалова,виолетова
Свеж

Избор на клиенти