.

.

New
10-40 Kg Прилагодливи Тешки Костец Рака Gripper Салата Моќ Фитнес Рака Exerciser Контрола На Зглобот Надлактицата Сила За Обука Рака Зафат

10-40 Kg Прилагодливи Тешки Костец Рака Gripper Салата Моќ Фитнес Рака Exerciser Контрола На Зглобот Надлактицата Сила За Обука

DEN 188.00
DEN 231.84

Стока
Достапно.


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Една рака моќ за контрола
Здрав и робустен дизајн
10kg - 40kg прилагодливи опсег, може да се прилагоди на сила на тензија од 10kg да 40kg со вртење на црвениот ротари knob.
Одличен тренинг алатка која ги зајакнува вашите раце, зглобовите и надлактицата.
Мала, исклучителна, лесен и пренослив, можете да го носите со вас да вежба во секое време.
Погоден за стари лица, заводот толпата и спортски ентузијасти.
Спецификации :
Tpye : Рака костец
Материјал : Нови армирано-ABS, TPR еластична пластична, Полипропилен и парична казна челик
Сила Опсег : 10-40 Kg
Боја : портокал&црна
Големина : 14.8 * 10.8 * 2cm
Пакетот вклучува :
1 * Прилагодливи Рака Костец 10-40 Kg

Детали

Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Тип:
Еден Вид Gripper
Бренд Име:
TSAI
Број На Модел На:
ZH97700
Свеж

Избор на клиенти