.

.

New
12CM Зелена Рамна глава Пластични Pry Алатка, Љубопитните алатки Crowbar Отворање Алатки за Таблет КОМПЈУТЕРОТ iPad, iPhone 4G 5S Мобилен телефон 6000pcs/многу

12CM Зелена Рамна глава Пластични Pry Алатка, Љубопитните алатки Crowbar Отворање Алатки за Таблет КОМПЈУТЕРОТ iPad, iPhone 4G

DEN 29836.32

Стока
Достапно.


12 CM Зелена Рамна глава Пластични Pry Алатка, Љубопитните алатки Crowbar Отворање Алатки за Таблет КОМПЈУТЕРОТ i Pad, i Phone 4 G 4 S 5 5 S 5 C Мобилен телефон
Пластични Љубопитните алатки Crowbar , 100% сосема нов и добар квалитет.

Детали

Тип:
Рачни Алатки,Screwdrivers
Број на Парчиња:
1
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Бренд Име:
BAIDE
Големина:
12
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Никој
Пакет:
без
Свеж

Избор на клиенти