.

.

New
12CM Зелена Рамна глава Пластични Pry Алатка, Љубопитните алатки Crowbar Отворање Алатки за Таблет КОМПЈУТЕРОТ iPad, iPhone 4G 5S Мобилен телефон 1000pcs/многу

12CM Зелена Рамна глава Пластични Pry Алатка, Љубопитните алатки Crowbar Отворање Алатки за Таблет КОМПЈУТЕРОТ iPad, iPhone 4G

DEN 6239.04

Стока
Достапно.


12 CM Зелена Рамна глава Пластични Pry Алатка, Љубопитните алатки Crowbar Отворање Алатки за Таблет КОМПЈУТЕРОТ i Pad, i Phone 4 G 4 S 5 5 S 5 C Мобилен телефон
Пластични Љубопитните алатки Crowbar , 100% сосема нов и добар квалитет.

Детали

Тип:
Рачни Алатки,Screwdrivers
Број на Парчиња:
1
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Бренд Име:
BAIDE
Големина:
120mm
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
120mm
Пакет:
без
Свеж

Избор на клиенти