.

.

New
Бесплатен превозот на 29pc домаќинство групи на одржување алатки, електрични машини за рачни алатки шрафцигер комбинација подарок сет

Бесплатен превозот на 29pc домаќинство групи на одржување алатки, електрични машини за рачни алатки шрафцигер комбинација подарок

DEN 1055.52

Стока
Достапно.

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 9 PCS 1/4" интерфејс приклучоци(4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 9mm 10мм 12mm 13mm големини) со што се следниве :
Целиот сет на Производи слика како следново :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Материјал : 40 Cr
КОЛИЧИНА : 29pcs како detailes како следново :
1.
Карактеристики На Производот :
29pcs/кутија домаќинство групи на одржување алатки, електрични машини за рачни алатки 1/4" интерфејс приклучоци со шрафцигер комбинација дома, DIY поправка алатки комплет наместен. Ratchet гумена рачка 1pc
2.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Детали

боја:
g
Тип:
Рачни Алатки,Комбинација,Screwdrivers,Сокети
Број на Парчиња:
29
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Бренд Име:
ФУДО
Големина:
108*233mm
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
Случај
Број На Модел На:
В. Џ.-HT29PCS
Објектот:
29pc домаќинство групи на алатки за одржување
КОЛИЧИНА:
29PCS
Пакет:
пластична кутија
Свеж

Избор на клиенти