.

.

New
1Pcs/Многу ML1689 Мотор Времето Алатка во Собата за BMW

1Pcs/Многу ML1689 Мотор Времето Алатка во Собата за BMW

DEN 3708.00

Стока
Достапно.


1 Pcs/Многу ML1689 Мотор Времето Алатка во Собата за BMW
Прикажување на сликата :
Карактеристики :
Инсталирање и отстранување на camshaft/променлива camshaft времето единица
Проверка и усогласување на времето
Спецификација :
Тип : Рачни Алатки, мерењето
Апликација : времетраење алатка за BMW
Е применливо : E87 : 118i/120i-N46
E46 : 316i/316ti/318i-N42
E90/E91 : 318i/320i-N46
E85 : Z4,2.0 L-N46
Пакет Се Вклучени :
Единица тип : парче
Пакет Големина : 25cm*25cm*24cm

Детали

Бренд Име:
ZJMZYM
Тип:
Комбинација
Број На Модел На:
Времето Алатка
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
25cm*25cm*24cm
Пакет:
Кутија
Примена:
Автомобил
Примена:
времето алатка за BMW
Пакет Големина:
25cm*25cm*24cm
Тежина:
2.6kg
Број На Производ:
FC226
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
8
Свеж

Избор на клиенти