.

.

New
32-во-1 Комбинација Поправка Комплет Handtool Сет за Авто Мотоцикли Генератор Мотор Пневматик Ratchet Штекер Рака Алатка

32-во-1 Комбинација Поправка Комплет Handtool Сет за Авто Мотоцикли Генератор Мотор Пневматик Ratchet Штекер Рака Алатка

DEN 4416.00

Стока
Достапно.


2 години гаранција. Ако некој објект е прекината, ние ќе нудат слободен еден.
Постојат повеќе chocies за Авто поправка алатка колекции.
Некои Апликација

Детали

Тип:
Рачни Алатки,Приклучоци,Ratchet,Комбинација
DIY Материјали:
Дрво
Број на Парчиња:
32
Примена:
Авто поправка алатка за поставување
Материјал:
Висок квалитет на хром vanadium челик
Свеж

Избор на клиенти