.

.

New
6 во 1 Двојна Завршува Метал Spudger Поставите Телефонот Таблета Љубопитните Scraper Отворање Алатки за iPhone, iPad Samsung Поправка Алатка за Полнење

6 во 1 Двојна Завршува Метал Spudger Поставите Телефонот Таблета Љубопитните Scraper Отворање Алатки за iPhone, iPad Samsung

DEN 431.00
DEN 453.60

Стока
Достапно.


Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.Силикони
Бруто тежина : 76 g
Должина : 150 mm / 5. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Во Согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда
Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда
Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда
- Со вашата поддршка.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.

Детали

Тип:
Рака Алатки
Големина:
15 cm / 5.9 inch
Пакет:
Торба
Број На Модел На:
ФИКС-5-2
Бренд Име:
Tucuxi
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
6 парчиња
Тип:
метал spudger
Материјал:
Нерѓосувачки челик,Силикони
Тежина:
80g
Функција:
Силиконски рачка,dual завршува
Должина:
150 mm
Содржина:
6pcs Двојна Завршува Метал Spudger
Тип:
Рака Алатки Поставува
Свеж

Избор на клиенти