.

.

New
11Pcs Авто Автомобил Радио Панел Внатрешни работи Вратата Клип Панел Pry Алатка Трим Табла Отстранување Отворање Алатка Поставите Diy Автомобил Поправка Алатка Pry Комп?

11Pcs Авто Автомобил Радио Панел Внатрешни работи Вратата Клип Панел Pry Алатка Трим Табла Отстранување Отворање Алатка Поставите

DEN 271.68

Стока
Достапно.


Спецификација :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Автомобил Поправка Алатка За Поставување
3. Материјал : ПП
4. Големина : 22x23x5cm
5. Боја : Сина и Црвена 6. Опис : погоден за сите модели
7. Се применуваат за : лагер, инструмент маса, инструмент конзола, аудио контрола област
Пакетот вклучува :
1 X Панел Смена
1 X Корисна Смена
1 X Широк-тип Смена
1 X Повлече од типот на Смена
1 X Клип Панел Смена
1 X Тесен-тип Смена
1 X Тапацир Клип Смена
1 X Аглеста Клип Панел Смена 1 X Вилушка Совет Рамен Клип Панел Смена
1 X Остар Врв Рамно Клип Панел Смена
1 X Искрен Совет Рамен Клип Панел Смена

Детали

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Велосипедот Поправка Алатка За Поставување
Број на Парчиња:
11 компјутери
Број На Модел На:
GJ0406-01
Големина:
22x23x5cm
Тип:
pry алатка
Примена:
Автомобил Поправка алатка за поставување
Материјал:
PP
Опсегот на употреба:
Автомобилски ентериер
боја:
сина, црвена
feature1:
Рака Алатки
Карактеристика 2:
Поправка Алатки и Колекции
Тип:
pry алатка
Свеж

Избор на клиенти