.

.

New
Дент Отстранување PDR Потчукнете Надолу Алатка Гума Град Чекан со Алуминиумска Потчукнете Надолу 8pcs Главата Дент Поправка урнеме

Дент Отстранување PDR Потчукнете Надолу Алатка Гума Град Чекан со Алуминиумска Потчукнете Надолу 8pcs Главата Дент Поправка урнеме

DEN 1505.00
DEN 1584.00

Стока
Достапно.


Од Град чекан има предности на едноставна операција. Проверете со Линија одбор.
>А fter услуга
Имаме целосна доверба во нашите производи " квалитет,било проблем ,ќе се замени со нова
за вас. Ако дент уште постои, не удирајте го тоа малку со изедначување чекан или пенкало;
8.
Pruduct листата :
1 buc Чекан
1 buc Потчукнете Надолу
8 компјутери Глави
Слика :
Услуга :
>Гаранција
Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција !
Ние и ветуваме на производи кои се имате било какви проблеми со квалитетот може да биде замена во рамките на
Гаранција.
3) Тоа е погоден за дент на сите видови на рамни метални ,како што површината на автомобилот метална плоча и машина за перење е метална плоча
4) На врвот делови направени од страна ПОМ подобро пластика
Материјал : Елоксирани алуминиумски Потчукнете Надолу
ПОМ (polyformaldehyde), Овој Материјал е подобро од најлон
Како да се користи paintless дент поправка колекции?
1.
> Јас nformation
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, дури и во мали прашања.
Дент Отстранување PDR Потчукнете Надолу Алатка Гума Град Чекан со Алуминиумска Потчукнете Надолу 8pcs Главата Дент Поправка урнеме
Карактеристики и Придобивки :
На Град Чекан е Дент Чекан со заменлив совет за некои ДЕНТ е кој е нередовна.Чистење на дент со чиста влажна крпа;
2.
PDR Алатка Елоксирани алуминиумски Потчукнете надолу
1) има предности на едноставна операција, поправка на дент за вас директно.

Детали

Тип:
Рачни Алатки,Чекани
Бренд Име:
WHDZ
Број на Парчиња:
1 сет
Пакет:
Случај
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
/
Број На Модел На:
61025004+61003002
Тип:
Алуминиум Потчукнете Надолу
Примена:
дент поправка
Тежина :
0.44 kg
Алуминиум Потчукнете Надолу :
портокал / golden
Свеж

Избор на клиенти