.

.

New
Бесплатен превозот+Кампување Качување Мантил Шатор Мат ЕВА Poncho Raincoats Велосипедизам Дожд Покрие Водоотпорен велосипед дожд ртовите Rainwear

Бесплатен превозот+Кампување Качување Мантил Шатор Мат ЕВА Poncho Raincoats Велосипедизам Дожд Покрие Водоотпорен велосипед дожд

DEN 852.96

Стока
Достапно.


Посветеност 3 : висок квалитет на зголемување на таложење Оксфорд ткаенина дожд кејп за електрични возила, батерија автомобил, мотоцикл шлем маска мантил на мажите и жените, poncho со задебелување на енкрипција на Оксфорд ткаенина одлуки, компјутер притиснете лепак отстранување, да се спречи истекување вода.
Ова е мала poncho, погоден за велосипеди или мали електрични возила за употреба.

Детали

Големина:
One Size
Тип:
Raincoats
Пол:
Жени,Мажи,Универзална
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Производот:
Велосипедот Rainwear
Отворено Активност:
Турнеја
Материјал:
Најлон
Возрасна Група:
Возрасни лица
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Poncho
Број На Модел На:
M2016
Бренд Име:
EGPER
Водоотпорен слој:
пвц лепак
Боја:
Жолта, виолетова, сина, црвена, сина, црвена
Свеж

Избор на клиенти